خانگی

خانگی

خانگی

همانطور که می دانیم با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، به طور مداوم شاهد ظهور فناوری های جدیدی مثل خانه های هوشمند هستیم. صنایع ساختمانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به سرعت رو به گسترش و بهینه شدن در راستای نیاز ساکنین ساختمان ها می‌باشد. امروزه روش زندگی بشر را فاکتورهای مهم مختلفی تحت الشعاع قرار داده است. یکی از این فاکتورها، سهولت و راحتی و رفاه هر چه بیشتر او در زندگی است. اینکه فضای زندگی، محیط کار و محیط های مسکونی توسعه یافته و در حال پیشرفت هستند.
 علاقه مندی بشر به پیشرفت و دستیابی به آسایش امری است بدیهی و قابل تأمل. در واقع بشر امروزه سعی دارد از تمام توان خویش استفاده کند تا به راحتی و رفاه بیشتر دست یابد. امروزه در ساختمان های تجاری و مسکونی تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا در جهت رفاه هر چه بیشتر انسان ها به کارگیری شده اند. تقویت فشار و تامین آب مورد نیاز خانه ها و آپارتمان ها، تخلیه ی آب انبارها، استخرها و همچنین جابجایی آب، پمپاژ آب، سیستم تهویه (سرمایشی و گرمایشی)، آتش نشانی اطفاء حریق و غیره از جمله مواردی هستند که نیازمند تجهیزات استاندارد جهت  افزایش راندمان و کاهش مصرف انرژی می باشند.
شرکت آبپخش صنعت جنوب همزمان با سرعت یافتن فعالیت های ساختمانی در شهرهای مختلف اقدام به تامین تجهیزات انتقال سیالات در محیط های خانگی و اداری نمود و با توجه به در اختیار داشتن پرسنل و کادر فنی مجرب در این زمینه از تکنولوژی ها، ابزارآلات و محصولات ساختمانی بهره جست که برخی از کاربردهای محصولات این شرکت به شرح ذیل می باشد.
 

کاربرد ها